Przejdź do głównej zawartości

Krem pod oczy IZOZE EYE


Od kilkunastu dni stosuję pod oczy krem Izoze ze składnikami aktywnymi, który jak mówi producent "Realnie poprawia jej kondycję, a nie tylko maskuje problemy"
Krem posiada składniki, które poprawiają mikrokrążenie, wzmacniają naczynka krwionośne i rozjaśniają cienie pod oczami.
W składzie nie ma miejsca na parabeny, formaldehydy, aluminium i inne szkodliwe składniki, które negatywnie wpływają na organizm oraz podrażniają naszą skórę.
Podoba mi się fakt, że zawiera on naturalne i bezpieczne filtry przeciwsłoneczne zapobiegające fotostarzeniu się skóry. Myślę, że podczas obecnych upałów jest to bardzo istotna cecha kosmetyku. 
Kem Izoze nadaje się zarówno pod oczy jak i na powieki. Nie jest ciężki, szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż. Dozowanie tego produktu jest bardzo wygodne, dozuje ilość jakiej potrzebuję na opuszki palców i wklepuję go pod oczy od wewnątrz na zewnątrz i na powieki z zewnątrz do wewnątrz.
Odnośnie zapachu, to jest on neutralny, więc myślę, że każdemu powinno to odpowiadać.
Osobiście jestem zadowolona, że mogłam wypróbować ten krem, ponieważ wiem, że dobrze pielęgnuje moją skórę i nie wystąpiły po nim żadne reakcje alergiczne (co niestety przy używaniu niektórych kosmetyków się zdarzało). Moja skóra pod oczami jest zadbana, brak na niej sińców i jest widocznie nawilżona.

Poniżej wklejam Wam skład w całości, jeśli macie ochotę poddać go analizie:

Jeśli chcecie zapoznać się z większą ilością danych na temat kremu, jego składu, ceny, to zapraszam do odwiedzenia strony producenta:


https://izoze.pl/A wy jakie macie swoje ulubione kremy pod oczy?

Komentarze