piątek, 16 sierpnia 2013

Perfumy New Brand French Cancan edp 100ml

Dziś chciałam napisać o ciekawie wyglądających perfumach
New Brand French Cancan edp 100ml

Zacznijmy od obietnic producenta:

Kwiatowa kompozycja o bardzo zmysłowym charakterze.
Kobieca, słodka mieszanka mocnych tonów zamknięta została
w niecodziennym, szklanym flakonie przedstawiającym sylwetkę tancerki.
Zapach wprawia w dobry nastrój każdego dnia.Perfumy otrzymałam od ogólnopolskiego dystrybutora kosmetyków "Wit" i testowałam je cały miesiąc, dzięki czemu oswoiłam się z zapachem i mogę napisać o nim kilka słów.

 Opis producenta się zgadza, jest to kompozycja kwiatowa, osobiście takie kompozycję kojarzą mi się z zapachem dla kobiety dojrzalszej, ponieważ moja mama używała podobnych perfum i bardzo jej ten zapach odpowiada. Oczywiście nie uważam, że młodym dziewczynom się ten zapach nie spodoba,wręcz przeciwnie, myślę że podkreślają one specyficzny charakter kobiety. 
Sądzę, że pasują one do osób, które lubię prowokować, są pewne siebie, zdecydowane i przede wszystkim lubią kompozycje kwiatowe.
Podkreślą one kobiecą naturę, czyli zmienność i nieprzewidywalność, romantyczność oraz charakter pełen sprzeczności.
Muszę przyznać, że flakonik jest bardzo oryginalny i kobiecy i pięknie prezentuje się na szafce :)
Perfumy kosztują ok. 22 zł. i są naprawdę bardzo wydajne- ja mam jeszcze prawie cały flakon, a psikałam je jak szalona, więc uważam, że jeśli zapach komuś odpowiada, to jest to naprawdę dobra inwestycja. 

Dziękuję bardzo za możliwość przetestowania perfum :)
Chętnie poczytam jak Wam podoba się flakonik perfum i czy miałyście już swoją przygodę z zapachem  New Brand French Cancan?