niedziela, 19 maja 2013

Pomoc w walce o piękne paznokcie

Hej
W związku z zakończeniem akcji "włosomaniaczek",chciałam podsumować moje picie oliwy z oliwek oraz zażywanie tabletek "Folik", które trwało miesiąc.
Moje włosy nie urosły więcej niż 1 centymetr, za to poprawiła się przemiana materii oraz wygląd moich paznokci. Mam nadzieję, że wraz z przerwaniem zażywania tych specyfików paznokcie nie wrócą do łamania się i rozdwajania.
Oliwę piłam rano na czczo i w ciągu dnia po jedzeniu zażywałam jedną tabletkę "Folik", może dla Was nie są to jakieś mega efekty, ale dla mnie osobiście są ponieważ moje paznokcie nie były w najlepszym stanie.


 To moje paznokcie przed kuracją: 

Lakier "La Joie" (cena ok. 10 zł.) pomagał mi w kuracji i jestem z niego zadowolona ponieważ po odżywkach, których używałam moje paznokcie jeszcze szybciej się niszczyły a ten naprawdę mi pomógł albo po prostu mi nie utrudniał życia ;P Zawiera witaminy A,E i F - niżej możecie nawet przejrzeć jego skład.

 Pomagał mi również mój ulubiony krem do rąk, który na długo nawilża moje dłonie i fajnie pachnie. Niestety wiem, że może uczulać, bo mojej mamie pojawiały się jakieś kropeczki na rękach po nim :| U mnie natomiast sprawdza się świetnie :)
A teraz moje paznokcie po kuracji :)
Znacie któryś z tych produktów? Co Wam pomaga w walce o zdrowe i mocne paznokcie ? Jestem bardzo ciekawa, bo boję się czy mi się takie utrzymają...