środa, 1 maja 2013

Wygrana w konkursie: BeautyTools naklejki 3D

Hej
Na moim facebook'u ostatnio pisałam, że wygrałam w konkursie naklejki 3D BeautyTools i chciałabym Wam dziś je zaprezentować :)
Jeśli chodzi o wzór, to wybrałam ozdobione kokardkami i kropeczkami :D
Planowałam zrobić wszystkie paznokcie w kolorze różu i na nich zaprezentować naklejki, ale kiedy próbowałam je nakleić  one nawet kiedy jeszcze tego nie zrobiłam już się powoli rozwalały. Podchodziłam do tego parę razy ale w końcu się tak zdenerwowałam, że po prostu uznałam że przedstawię Wam na jednym z paznokciu jak to wygląda. 
Z naklejkami należy być bardzo delikatnym, kiedy próbowałam je przykleić za pomocą pęsety było nieco prościej, ale niestety nie były dopasowane do moich paznokci.


W końcu udało mi się zrobić wszystkie paznokcie i na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć, że naklejki nie pasują wielkością do moich paznokci i nie są trwałe (zdjęcie na drugi dzień od naklejenia wzroku) ale bardzo ładnie się prezentują :)

Naklejki nie trzymają się długo płytki paznokcia, mimo zabezpieczenia ich utwardzaczem, ale ich pozytywną stroną jest cena - można je kupić na stronie http://beautytools.pl/  15 sztuk/ 6,90 zł (chociaż plus koszt przesyłki, to nie wiem czy bym się zdecydowała je kupić).
Mam nadzieję, że nie obraziłam nikogo tym postem ale po prostu u mnie się nie sprawdziły.
A Wam podobają się takie naklejki na paznokcie ?:)

Chciałabym jeszcze poinformować, że powoli szykuję się do małych zmian na blogu i w jego nazwie ;)