wtorek, 9 kwietnia 2013

Akcja Włosomaniaczek: 'Dokarmiamy włosy na wiosnę'Pewnie już słyszałyście o nowej akcji Anwen, jeśli nie to koniecznie czytajcie i zapraszam Was do wzięcia w niej udziału: KLiK !
Ja będę pić na czczo oliwę z oliwek, ponieważ słyszałam wiele dobrego na jej temat, a nawet dziś znalazłam w jednym z artykułów strony fakt.pl takie zdanie: 
"Nasz organizm nie mógłby funkcjonować bez tłuszczy, dlatego dietę warto wzbogacić o oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia. Oliwa zmniejsza ryzyko chorób serca, układu krążenia, powoduje spadek zachorowań na astmę i różne alergie. Oliwa jest szeroko stosowana przez mieszkańców basenu Morza Śródziemnego, którzy, jak dowiedli naukowcy, dużo rzadziej zapadają na te choroby. Zdaniem lekarzy warto dziennie wypić na czczo jedną łyżkę oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia. Oliwa doskonale wpływa także na cerę, dając jej zdrowy i promienny wygląd. "
Dodatkowo będę łykać tabletki "Folik", które są stosowane w zapobieganiu wadom wrodzonym cewy nerwowej u potomstwa w okresie poprzedzającym zajście w ciążę oraz w I trymestrze ciąży. Jedna tabletka zawiera 400 ľg kwasu foliowego, który wpływa na poprawę stanu włosów. Czytałam różne opinie, że po przyjmowaniu tabletek włosy się zagęściły, a nawet szybciej rosły więc nie pozostaje mi nic innego jak je przetestować :)
Życzę powodzenia w testowaniu innym dziewczynom i już nie mogę się doczekać efektów !