czwartek, 21 marca 2013

Farby Revlon Professional


Zaskoczyło mnie,że wśród moich znajomych prawie nikt nie słyszał o farbach firmy Revlon, dlatego postanowiłam o nich wspomnieć w tym poście. Farbuję nimi włosy od wielu lat, ponieważ zawierają mniej amoniaku i nie niszczą włosów tak jak zwykłe farby, które są reklamowane w telewizji i dostępne w każdej drogerii.
Mają świetną paletę i naturalne odcienie, które nie wyglądają sztucznie na głowie.
Jest to farba profesjonalna, używana przez wielu fryzjerów, ja chciałam przedstawić 
koloryzację pernamentną - Revlonissimo NMT 50ml.

Koloryzacja, dzięki której włosy będą jeszcze bardziej błyszczące!
Trwale zmienia wszystkie naturalne kolory:
- jednolita koloryzacja,
- pokrywa siwe włosy,

- nadaje włosom refleksy.
 Kremowo-żelowa baza:

 - łatwo się miesza i nakłada,
- idealnie przylega,
- zapewnia połysk i miękkość.

Tu możecie przejrzeć skład:
Farba jest godna polecenia, nie niszczy włosów jak wiele farb, które można znaleźć w drogeriach. Posiada naturalny odcień, dzięki któremu włosy nie prezentują się sztucznie. Po używaniu farby, firmy Revlon, włosy wyglądają na zdrowsze, błyszczące i są miłe w dotyku. Kolor utrzymuję się bardzo długo na włosach i jest to według mnie jedyna farba, którą warto pokryć swoje włosy - ewentualnie mogę polecić jeszcze farby Matrix-a, ale o tym innym razem.
Moje włosy wiele przeszły z drogeryjnymi farbami typu Palette, Joanna, już nie pamiętam nazw, bo to było naprawdę dawno i żadna z nich nie umywa się do farb Revlon'a. Wiem, że nie jest łatwo ją zdobyć, jest kilka aukcji z nią na allegro- jeśli ktoś byłby chętny, to posiadam kilka odcieni i z chęcią mogę się wymienić lub sprzedać.

Co sądzicie o farbach, miał ktoś z Was już styczność z farbami Revlonissimo?