środa, 6 marca 2013

Sklep z odzieżą "Japan Style"

  Dziś chciałam poświęcić post prosperującej już od 2008 firmie "Japan Style". Na pewno już nie raz słyszałyście o odzieży z tego sklepu, chciałabym zaznaczyć, że sklep japanstyle24.pl NIE MA NIC WSPÓLNEGO z odzieżą niskiej jakości wystawianą na allegro,czy konkurencyjnych sklepach internetowych.Na stronie każda kobieta może znaleźć coś dla siebie: bieliznę, sukienkę, torebkę,spodnie, tunikę, marynarkę i wiele innych, a nawet coś dla swojego mężczyzny, brata, czy taty.
Można również sprawdzić tabele rozmiarów, na stronie jest podana rozmiarówka numeryczna oraz literowa.
Jeśli interesuje Was odzież męska, to większą ofertę znajdziecie w ich drugim sklepie internetowym, a konkretnie pod linkiem:
 Sklep z odzieżą męską
Towary są sprowadzane z Azji  i są dokładnie kontrolowane, a oferta jest prezentowana estetycznie i profesjonalnie, co same możecie zobaczyć odwiedzając stronę: Japan Style.  
Jest wiele promocji i wyprzedaży, na których można znaleźć np. sukienki, które wcześniej kosztowały 74.50 zł, a teraz możemy je mieć za 41.00 zł !
Chciałabym zachęcić do przejrzenia oferty, jak i całej strony, bo uważam,że warto.
Dodatkowo chciałam poinformować wszystkie blogerki, które jeszcze nie wiedzą, że na stronie jest również opcja współpracy, polegająca na "blogowaniu z JapanStyle24.pl".
Można napisać recenzję dla "JapanStyle" (więcej na: KLiK!), za każdego posta "Japan Style" może przekazać 10 zł na Dom Dziecka w Toruniu.
 Mam nadzieję, że zachęciłam do współpracy, pomocy dzieciakom i zakupów.
Zdjęcia po lewej oczywiście są ze strony JapanStyle24.pl :)